Operakaland az Erkelben
- Részletek
- Készült: 2013. október 15. kedd, 09:54
A Vajda Péter Evangélikus Gimnáziumának énekkara ismét ellátogatott a budapesti Erkel Ferenc Színházban rendezett Operakaland második előadására.
Ismét jutalomként kaptuk ezt az utat. A Háry János című két felvonásos daljátékot néztük meg. Reggel fél nyolckor indult a vonatunk. Izgatottan vártuk, hogy milyen lesz az előadás. A hosszú út után fél tizenegykor megérkeztünk. Tizenegykor kezdődött a műsor. A daljátékot mindenki nagyon élvezte, hiszen tele volt poénos jelenetekkel és ismert népdalokkal. Legjobban a „lükverc koncentrírum” tetszett a csapatnak. Mivel a vonatunk csak ötkor indult haza, sétáltunk egyet Budapesten, és mindenki nagy örömére, eltölthettünk egy kis időt a fővárosban. Szarvasra csak este nyolckor érkeztünk.
Mindenki nagyon feltöltődött és kikapcsolódott ezen a napon.
Köszönjük iskolánk igazgatójának, Kitajkáné Szántai Máriának, és énektanárunknak, Dr. Lengyel Albertné Tünde néninek, hogy biztosították számunkra ezt a lehetőséget. Reméljük, hogy tavasszal a következő előadáson is részt vehetünk.
Bencsik Dea
9.J osztályos tanuló
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!
Debug: specified directory - https://regi.vajdaevang.hu/images/gimi201314/operakaland


