„Ha szorult helyzetben vagyok is, megtartod életemet. ” (Zsolt 138,7a)

„Jézus Krisztus mondja: A világon nyomorúságotok van, de bízzatok: én legyőztem a világot. ” (Jn 16,33b)

Újra megmérettetek

Iskolánkban, a Vajda Péter Evangélikus Gimnáziumban, április 24-én volt a minden évben megrendezésre kerülő német nyelvi megyei versenyünk szóbeli fordulója.

Az idén a tizenegy legjobb eredményt elért tanuló vett részt ezen a megmérettetésen. Kilenc órakor kezdődött el a verseny, amelyet iskolánk igazgatónője nyitott meg.

Ezen a napon egy kéttagú zsűrivel beszélgettek a diákok az érettségi témák alapján, képleírással kezdve a feleletüket.

Mindkét kategóriában szép beszámolókat hallhattunk, és örvendhettünk ezeknek a szép teljesítményeknek. Iskolánk két tanulója is az élmezőnyben végzett, az első kategóriában Boldizsár Nóra második lett, a második kategória 2 helyezettje pedig Bódis Bendegúz lett. Mindketten a 11.B osztály tanulói. Ezúton is gratulálunk nekik.

Vidácsné Szurgent Éva, munkaközösség-vezető

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen